Skolų išieškojimas pagal vykdomuosius dokumentus

Vykdomasis dokumentas – tai priverstinio vykdymo veiksmų atlikimo pagrindas. Be vykdomojo  dokumento atlikti vykdymo veiksmus griežtai draudžiama (LR CPK 586 str.). Vykdomaisiais dokumentais laikomi vykdomieji raštai, išduoti teismo sprendimų, nuosprendžių, nutarimų, nutarčių pagrindu, taip pat su turtinio pobūdžio išieškojimais susiję teismo įsakymai ar notaro vykdomieji įrašai, institucijų ir pareigūnų nutarimai administracinių teisės pažeidimų bylose bei kiti institucijų ir pareigūnų sprendimai, kurių vykdymą civilinio proceso tvarka nustato įstatymai.

Vadovaujantis LR CPK 590 str. 1 d., norint antstoliui Virginijui Kučinskui pateikti vykdomąjį dokumentą priverstiniam vykdymui, visų pirma būtina įsitikinti, kad skolininkas gyvena, dirba arba turi turto Kauno mieste arba Kauno rajone, kadangi antstolio Virginijaus Kučinsko veiklos teritorija apima Kauno miestą ir Kauno rajoną. Tos pačios sąlygos galioja ir tuo atveju, kai skolininkas yra juridinis asmuo, t.y. juridinis asmuo turi turėti turto arba vykdyti savo veiklą Kauno mieste arba Kauno rajone. Šis apribojimas taikomas tik tuo atveju, kai vykdomasis dokumentas pateikiamas priverstiniam vykdymui ir netaikomas tuo atveju, kai antstolis teikia paslaugas teisės aktų nustatyta tvarka.

Visą jus dominančią informaciją dėl vykdomųjų dokumentų pateikimo priverstiniam vykdymui mes mielai suteiksime telefonu, el. paštu arba jums atvykus į mūsų kontorą.

IKITEISMINIS SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS

Ikiteisminis skolų išieškojimas arba tarpininkavimas vykdant turtines prievoles yra viena iš mūsų kontoros visoje Lietuvoje siūlomų paslaugų, kuriai mes skiriame ypatingą dėmesį. Šią paslaugą teikia geriausi mūsų teisininkai, tikri šios srities profesionalai. Vykdydami ikiteisminį skolų išieškojimą veikiame kaip tarpininkai siekdami, kad skolininkas gera valia įvykdytų savo įsipareigojimus.

Koks šios paslaugos pranašumas prieš priverstinį skolos išieškojimą?

Sutaupyti pinigai ir laikas – vykdant skolos išieškojimą ikiteisminiu keliu antstolis įsitikinęs, kad skola tikrai egzistuoja, t.y. gavęs iš paslaugos užsakovo skolą patvirtinančius dokumentus, jau tą pačią dieną gali raginti skolininką įvykdyti prievolę. Taip taupomas jūsų brangus laikas ir pinigai, nes  nereikia mokėti advokatų kontoroms už dokumentų parengimą ir atstovavimą teisme, nereikia mokėti žyminio mokesčio, nereikia laukti kol teismas priteis skolą ir kol įsiteisės teismo įsakymas ar bus išduotas vykdomasis raštas.

Išsaugoti geri santykiai – teikiant šią paslaugą stengiamės išsaugoti taikius santykius tarp paslaugos užsakovo ir skolininko, nes dažniausiai tai būna paslaugos užsakovo klientai ar verslo partneriai, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių laiku neįvykdė savo įsipareigojimų. Mes stengiamės išsiaiškinti tas priežastis, sudaryti abiems pusėms palankų skolos dengimo būdą ir grafiką, kontroliuojame skolos dengimą iki pilno atsiskaitymo, o pastebėję skolininko nesąžiningumą rekomenduojame užsakovui nedelsiant problemą spręsti teisminiu keliu. Bet ir tada mes klientų nepaliekame vienų. Padedame parengti skolos priteisimui būtinus dokumentus, o esant būtinybei parenkame arba rekomenduojame tinkamą advokatų kontorą.

Domina paslauga? Susisiekite su mumis jau dabar.